پروژه های شرکت معدنی و سد سازی آریا جنوب ایرانیان

certificate-contracting-ajico

معدن سنگ آهن آریا جنوب در مجاورت شهرستان زرند و در ۶ کیلومتری شمال معدن حدید قرار دارد. پس از انجام عملیات اکتشاف مقدماتی، احداث راه های دسترسی و عملیات مغزه گیری، مطالعات نهایی به پایان رسیده است و معدن در حال استخراج و بهره برداری می باشد.
معدن مس چاه ‌فيروزه در فاصله تقريبي ۳۵ كيلومتري شمال‌غرب شهر‌بابك در استان كرمان واقع شده است. اين ذخيره در محدوده بخش مركزي شهرستان شهربابك قرار داشته و جاده آسفالت شهر‌بابك ـ شهرستان انار دسترسي به آن را ممكن مي‌سازد، به‌طوري‌كه پس از عبور از روستاي كهتوكرها و طي ۳ كيلومتر به طرف انار مي‌‌توان به محدوده چاه ‌فيروزه رسيد. عملیات استخراج و باطله برداری این معدن توسط شرکت آریا جنوب ایرانیان در حال انجام است.

معدن سرب و روی مهدی آباد یزد: شرکت آریا جنوب ایرانیان بعنوان یکی از اعضای اصلی کنسرسیوم بهره بردار از معدن سرب و روی مهدی آباد در حال فعالیت می باشد. انجام عملیات آماده سازی، باطله برداری و استخراج، سرمایه گذاری جهت تولید سالیانه ۸۰۰ هزار تن کنستانتره روی، ۸۰ هزار تن کنستانتره سرب و ساخت کارخانجات فرآوری در معدن سرب و روی مهدی آباد به میزان یک و نیم میلیارد دلار از اهداف کنسرسیوم مذکور می باشد.

معدن مس چهل کوره

دریافت کاتالوگ